Submit a request

Help is on the way!

Popular help topics: limitations, embed, watermark

7. How many points do I need to buy? How much does one Slidesnack cost?

The price for one Slidesnack is 10 points and 10 points cost 19$. Alternatively you can purchase a premium membership: Slide Pro or Snack Vip.